چگونه باغ خود را به حسادت شهر تبدیل کنیم

یک جمله عاقلانه وجود دارد که می گوید: “چمن در طرف دیگر همیشه سبز است”. این گفته چقدر صحت دارد؟ وقتی می بینیم در باغ همسایه مان زیباتر از باغ ما است ، با احساس حسادت مبارزه می کنیم. برای اینکه ظاهر خود را حفظ کنید ، کودهای کود ، کود دامی خریداری و استفاده کرده اید ، باغ خود را روزانه سیراب می کنید اما باغ شما هنوز همان شکل را دارد. اگر این داستان شماست ، ناامید نشوید زیرا “در جایی که اراده وجود دارد ، همیشه راهی وجود دارد”.

در این مقاله ، من 9 نکته مقرون به صرفه را که باغ شما را به حسادت شهر تبدیل می کند ، با شما به اشتراک می گذارم. باغ شما گونه های مختلفی از پروانه ها ، سنجاب ها و پرندگان نادر را به خود جلب می کند.

اولین کار تحقیق در مورد باغبانی است. نیازی نیست که برای خرید کتاب های باغبانی قیمت یوکا هزینه زیادی بکنید. می توانید اطلاعات زیادی در مورد باغبانی در اینترنت کسب کنید. برای تهیه بودجه آزمایشی از اطلاعات جمع آوری شده استفاده کنید.

در مرحله دوم ، باغ خود را کشت کنید و تمام برگهای مرده ، علفهای هرز ، قاصدک ، خزه و غیره را از ریشه بکنید. اگر از قاتل علف های هرز استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید که این نوع قوی نیست زیرا در نهایت به نهال های لطیفی که در باغ خود می کارید آسیب می رساند.

ثالثاً ، به محض اینکه باغ شما به درستی کشت شود ، نهال بکارید و کود را روی آنها قرار دهید. کاشت نهال در مقابل گیاهان کاملاً رشد کرده بسیار مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه است. اطمینان حاصل کنید که کود خریداری شده دارای نیتروژن است زیرا این ماده کشنده علف های هرز است. کود باید حداقل چهار بار در سال استفاده شود. این تلاش باعث می شود باغ شما بدون تداخل آفات و جوندگان رشد کند.

چهارم اینکه روزانه نهال های خود را با لوله شلنگ آبیاری کنید. آبیاری باغ در صبح زود یا اواخر شب توصیه می شود. اطمینان حاصل کنید که حداقل دو اینچ آب پاشیده شده برای جلوگیری از آفتاب از لوس شدن نهال ها است.

پنج ، باغ خود را با حصارهای شسته و رفته و رنگ آمیزی شده با رنگ انتخابی خود حصارکشی کنید. با حصارکشی باغچه شما حیوانات ناخواسته یا کودکانی که در اطراف باغ تازه کاشته شده و کاشته شده شما می دوند دور می شود.

Speak Your Mind

*